Każdy ruch tego kursu jest dostępny, a z czasem staje się prosty, możecie się o tym przekonać już dziś! Zaczynamy od podstaw, od tego, aby dobrze przygotować ciało do ćwiczeń z wachlarzem. Uczymy się jak go trzymać, jak otworzyć oraz złożyć. Następnie poznajemy pierwsze, proste sekwencje, są one do opanowania dla każdego. Forma z wachlarzem to jeden z piękniejszych widoków, jakie można spotkać w parkach na świecie, nie tylko zresztą w Chinach, uczmy się więc tej sztuki, aby i u nas można ją było częściej oglądać!


Zanurzając się, krok po kroku, w ćwiczenia, doświadczysz ruchu taiji, który jest wolny, płynny i harmonijny. Uświadomisz sobie jak Twój oddech zwalnia, a Ty z nim. Obserwuj go, ucz się z uważności i zaangażowania, a zobaczysz jak podnosi się Twój poziom zadowolenia, jak poprawia się Twoje samopoczucie.


Ten autorski cykl, to 4 lekcje. Od przygotowania ciała, po praktyczne ćwiczenia z wachlarzem. Zapraszam!


Do kogo jest skierowany kurs?

Jeśli jesteś zainteresowana odnalezieniem przyjemności w ruchu, zadbania o swoje ciało i harmonijny rozwój umysłu po przez jego zharmonizowanie, ten kurs jest dla ciebie. Odnajdziesz w nim również możliwość wydobycia z siebie kobiecych aspektów: miękkości i lekkości oraz piękna jaką daje praca z wachlarzami.


Wymagania

Aby, wziąć udział w tym kursie, nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Wystarczy chęć poznania i uczenia się nowych sposobów poruszania się, ciekawość poznania. Jeśli chodzi o umiejętności, nabierzesz je z czasem i dzięki praktyce.
Kurs prowadzi: Marzena Rostkowska

Instruktorka i pasjonatka wschodu

 • 4 Lekcje (razem około godziny ćwiczeń)
 • ćwiczenia przygotowujące i rozluźniające ciało
 •  Online i w twoim tempie
 •  Poziom: PODSTAWOWY
 •  Dostęp w ramach subskrypcji lub poprzez płatność jednorazową
Zainspiruj się i praktykuj samodzielnie w domu już dziś!


Wybierz odpowiednie miejsce do praktyki, znajdź dla siebie czas, oraz ustal swoją rutynę aby ćwiczyć regularnie.

Rozpocznij od spokojnych fizycznych ćwiczeń qigongu, zharmonizuj umysł, zrelaksuj ciało, rozruszaj stawy, powodzenia!Marzena Maya Rostkowska

Kurs dostępny jest w części subskrypcyjnej QiFit.


Jeśli wolisz, możesz uzyskać dostęp poprzez jednorazową płatność


Jeśli subskrybujesz już QiFit zaloguj się na swoje konto


Subskrypcja QiFit - czego możesz się spodziewać?


 • Nauka we własnym tempie
 • Radość z nauki w domu, bez wyznaczonych terminów. Szybko przyswajasz wiedzę, a swój plan zajęć układasz wedle uznania.
 • Nauka z najlepszymi instruktorami
 • Przydatne metody oraz ciekawe techniki przedstawione i wyjaśnione przez najlepszych specjalistów ze świata sztuk walki
 • Doświadczeni prowadzący
 • Wszyscy prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie. Przekazują wiedzę z pasją, tłumaczą zagadnienia w jasny sposób, a podczas zajęć kładą nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.