> Zauważasz, że w miarę upływu lat, kumulacja codziennych nawyków, często nieuświadomionych, oddala Cię od drogi zdrowego i szczęśliwego życia?


>Czy bezskutecznie obiecujesz sobie nie raz, że porzucisz szkodliwe przyzwyczajenia i że w końcu weźmiesz się za siebie, będziesz kontrolować własne emocje, redukować poziom stresu, ćwiczyć regularnie, odżywiać się lepiej, itp.?


> Zastanawiasz się czemu tylko bardzo niewielu udaje się trwać w swoich postanowieniach?


> Chcesz wiedzieć, dlaczego tak jest, a przede wszystkim, jak przerwać ten zaklęty krąg niemożności??? 


U podłoża typowej niemożności dotrzymania składanych sobie obietnic leżą mechanizmy, głęboko zakorzenione w naszej podświadomości i ciele, wykształcone przez pierwszych 30 lat naszego życia. Te mechanizmy są swoistym autopilotem naszego dalszego życiowego kursu i niestety nie da ich się trwale zmienić używając jedynie analitycznego umysłu i życzeniowego myślenia.

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy”. Już 2 400 lat temu Arystoteles zauważył i analizował fundamentalną rolę nawyków w kształtowaniu naszej osobowości i drogi życiowej. Ta głęboka prawda będzie również nicią przewodnią w programie „Trzy kroki w głąb siebie”, gdzie w ciągu zaledwie trzech miesięcy możesz zdobyć kompetencję ich efektywnego kształtowania, przydatnego w życiu prywatnym i zawodowym. 

Przygotowując ten program, korzystałem w dużej mierze z własnych doświadczeń, zdobytych w trakcie kilkudziesięciu lat nie tylko praktyki qigongu czy taiji, ale także pracy menadżerskiej i związanego z tym coachingu. 

Pokażę Ci jak poprzez wybrane ćwiczenia ciała i umysłu, kształtujące nowe nawyki, przywrócić kontakt z własnym wnętrzem. Brak takiego kontaktu jest źródłem większości naszych problemów życiowych i to właśnie on spycha nas skutecznie z drogi zdrowia i harmonii. Warto na nią powrócić, zwłaszcza w ostatnich czasach. Zapraszam na wspólną podróż!


Jan Gliński

Zobacz WEBINAR, w którym omawiam program „Trzy kroki w głąb siebie” 


 

ETAP I RewolucJA; 

Pierwszy krok w głąb siebie. (4 tyg.)

Zapisy zamknięte.

Podejmujesz wyzwanie zbudowania nawyku codziennej praktyki prostych ćwiczeń o charakterze świadomego ruchu. Ich głównym celem jest stopniowe przywracanie kontaktu z samym sobą oraz stabilizacja pracy własnego mózgu doznaniami ruchu własnego ciała.

Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (04, 11, 18, 25 kwietnia) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.

Każdy moduł: ok. 30 minut (ćwiczenia z objaśnieniem); zwykle 3 ćwiczenia, których wykonanie zajmie ok. 15 minut, poprzedzone potrząsaniem jako podstawową formą rozgrzewki. 

W każdy poniedziałek o 19.00 (05, 12, 19, 26 kwietnia) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.
Cena 120 zł

ZAPISY do 07.04.2021 r.


ETAP II TransformacJA; 

Drugi krok w głąb siebie. (4 tyg.) 

Zapisy zamknięte

Do 6 maja mogły dołączyć nowe osoby zaczynając od drugiego etapu kursu, pod warunkiem, że posiadają już nawyk codziennych ćwiczeń. Jeśli trenujesz regularnie i chcesz dołączyć do grupy, która przechodzi proces transformacji w praktyce do 30 maja, napisz na adres [email protected]

Mając już wyrobiony nawyk codziennego treningu, zapoznasz się z bardziej zaawansowanymi praktykami angażującymi jednocześnie ciało i umysł. W większości będą to ćwiczenia o ogólnym charakterze prozdrowotnym, harmonizujące pracę narządów wewnętrznych i wzmacniające układ odpornościowy. Jeśli jesteś praktykiem i masz wykształcony nawyk codziennego treningu - możesz zacząć od tego etapu.

Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (02, 09, 16, 23 maja) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.

Każdy moduł: ok. 45 minut (ćwiczenia z objaśnieniem).

W każdy poniedziałek o 19.00 (03, 10, 17, 24 maja) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.

W tygodniu od 24 maja, 15 min. zoom jeden-na-jeden z chętnymi do Etapu III: definicja programu indywidualnego coachingu.


Cena 200 zł.

ZAPISY do 06.05.2021 r.

ETAP III EwolucJA. 

Trzeci krok w głąb siebie. (4 tyg.)


Dopasowanie praktyki do indywidualnych potrzeb poprzez coaching jeden-na-jeden. Zakres coachingu: ćwiczenia z zakresu qigongu, statycznego i dynamicznego oraz metody radzenia sobie z problemami w życiu zawodowym.

Minimum to cykl 4 sesji jeden-na jeden. Każda sesja według stawki 200zł/h (Minimalny czas sesji - 15 min/ maksymalny 1,5 h). Płatność za wykorzystane sesje w rytmie tygodniowym.


Czas trwania do 30 czerwca.