Już od 20 marca startuje dla Ciebie cykl kursów w programie TransformacJA, czyli wejście na nową, potężną drogę odkrywającą Twoje prawdziwe JA.

Ośmiu specjalistów, osiem propozycji ośmiu różnych procesów transformacyjnych


– wybierasz najlepsze dla Siebie.

Jak to działa?


Pod wspólnym hasłem TransformacJA cyklicznie będziemy prezentować Ci propozycję kolejnych specjalistów oraz ich kursów, zawsze według schematu:


1/ W nieodpłatnym warsztacie/ prezentacji poznajesz metodę, którą możesz przeprowadzić rewolucję JA.


2/ Jeśli uznasz, że jest ona dla Ciebie dobra, przystępujesz do kursu i praktykujesz transformując JA


3/ Będąc uczestnikiem kursu, dostajesz indywidualne korekty i wskazówki pieczętując postęp ewolucji JA.


Czy TransfromacJA to rozwiązanie dla mnie?

> Czujesz, że Twoje życie jest pełne presji, zmartwień i niepokoju?

> Zadajesz sobie pytanie, dlaczego zawsze czujesz napięcie, niepewność i przygnębienie?

> Nie możesz powstrzymać negatywnych myśli i nie możesz znaleźć rozwiązania problemów w relacjach?

> Miewasz stany depresyjne lub stres zaczyna wpływać na Twoje zdrowie. Nie obce Ci nerwowe nawyki, miewasz bóle głowy, podwyższone tętno lub przyspieszony oddech. Odczuwasz wyczerpanie, osłabienie lub brak formy?

> A może chcesz o siebie zadbać, będąc w grupie podwyższonego ryzyka choroby?

> TERAZ MOŻESZ DAĆ SOBIE NOWĄ SZANSĘ! <

TransformacJA to rozwiązanie dla Ciebie!

Skąd taki program w QiFit?


Myślisz, że Tai Chi to sztuka walki a Qigong to gimnastyka. Jest w tym trochę racji, ale zupełnie nie o to chodzi. To przede wszystkim trening umysłu i ciała przebudzający Twoje prawdziwe JA.
Ujawnienie Twojej prawdziwej jaźni zmieni Twoje życie w zupełnie nowe. Będziesz zachowywać dystans między swoimi myślami i emocjami, aby umożliwić im automatyczną transformację.
Przemienisz się w nowe, zdrowe i harmonijne JA.

Jest to sposób na zintegrowanie i uzdrowienie całego ciała, Qi (energii) i umysłu. Sposób na Twoją ewolucję poprzez funkcjonalną praktykę, na którą składa się synteza nauki o ruchu, odżywianiu i prostych, bezpiecznych i skutecznych technik uzdrawiania i witalizacji, sięgających korzeniami nawet kilka tysięcy lat wstecz, takich jak Dao Yin i Qigong.

TransformacJA to program odpowiedni dla każdego, wystarczy trwać i ćwiczyć aby uwolnić drzemiący w Tobie potencjał będący kluczem do zmiany Twojego życia.


V


Wszyscy specjaliści, przedstawiający swoje kursy w programie, dziś nie są już tymi samymi ludźmi niż kiedyś. Poprzez praktykę przeszli przez transformację i zdobyli:


SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ. SPOKOJNY UMYSŁ I CIAŁO. WITALNOŚĆ , ŚWIADOMOŚĆ I WOLNOŚĆ.


Dziś chcą wskazać tą drogę i Tobie.

> Odkryjesz potencjał samo uzdrawiania i witalizacji.

> Zresetujesz ciało i umysł aby móc przeprogramować się.

> Poznasz język komunikacji między percepcją, emocjami i zmianami w ciele.

> Odpuścisz zaburzenia psychosomatyczne.

> Porzucisz fałszywe przekonania, które Cię ograniczają i krzywdzą.

> Zbudujesz fundament pod nowe wzorce myślowe.

> Stworzysz nowe nawyki budowania zdrowego i harmonijnego JA 

> Nauczysz się odpuszczać, rozluźniać i adaptować do zmian.

> Będziesz architektem Twojej rzeczywistości.

LUDZIE PRAGNĄ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE


Kursy w programie TransformacJA to kompletne narzędzia, które pomogą Ci odkryć Twoje prawdziwe JA i żyć nieograniczonym życiem.


Program TransformacJA:

W sobotę 20 marca o godzinie 10:00 odbyło się pierwsze wydarzenie w programie. Andrzej Kalisz - "Ruch i bezruch w Qigong - Baduanjin i Zhan Zhuang"


RewolucJA:

"Po drugiej stronie lustra" 

Bezpłatny warsztat był kontynuacją prezentacji "Moje trzy ścieżki", która odbyła się w ramach festiwalu Qifit 6 marca. Na warsztat złożą się nagrania wideo, transmisje na żywo oraz na zakończenie spotkanie uczestników w pokoju wideo.

By przygotować się do uczestnictwa w warsztacie radziliśmy skorzystać wcześniej z bezpłatnego kursu online metody Baduanjin w QiFit lub w grupie: https://www.facebook.com/groups/405704393994807

Sam warsztat odbył się w w/w grupie. Do grupy należało dołączyć przed rozpoczęciem warsztatu, by móc z niego skorzystać w sposób interaktywny - zadając prowadzącemu pytania.

Wciąż można dołączyć do kursu. Informacji szukajcie w w/w grupie.

TransformacJA i EwolucJA:

Propozycja kursu dostępna będzie w w/w grupie.

> W najbliższą niedzielę, 28 marca, o godzinie 16.00, zapraszamy Was na omówienie kursu Jana Glińskiego „Trzy kroki w głąb siebie”


> Zauważasz, że w miarę upływu lat, kumulacja codziennych nawyków, często nieuświadomionych, oddala Cię od drogi zdrowego i szczęśliwego życia?


> Czy bezskutecznie obiecujesz sobie nie raz, że porzucisz szkodliwe przyzwyczajenia i że w końcu weźmiesz się za siebie, będziesz kontrolować własne emocje, redukować poziom stresu, ćwiczyć regularnie, odżywiać się lepiej, itp.?


> Zastanawiasz się czemu tylko bardzo niewielu udaje się trwać w swoich postanowieniach?
Chcesz wiedzieć, dlaczego tak jest, a przede wszystkim, jak przerwać ten zaklęty krąg niemożności??? 

U podłoża typowej niemożności dotrzymania składanych sobie obietnic leżą mechanizmy, głęboko zakorzenione w naszej podświadomości i ciele, wykształcone przez pierwszych 30 lat naszego życia. Te mechanizmy są swoistym autopilotem naszego dalszego życiowego kursu i niestety nie da ich się trwale zmienić używając jedynie analitycznego umysłu i życzeniowego myślenia.

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy”. Już 2 400 lat temu Arystoteles zauważył i analizował fundamentalną rolę nawyków w kształtowaniu naszej osobowości i drogi życiowej. Ta głęboka prawda będzie również nicią przewodnią w programie „Trzy kroki w głąb siebie”, gdzie w ciągu zaledwie trzech miesięcy możesz zdobyć kompetencję ich efektywnego kształtowania, przydatnego w życiu prywatnym i zawodowym. 

Przygotowując ten program, korzystałem w dużej mierze z własnych doświadczeń, zdobytych w trakcie kilkudziesięciu lat nie tylko praktyki qigongu czy taiji, ale także pracy menadżerskiej i związanego z tym coachingu. 

Pokażę Ci jak poprzez wybrane ćwiczenia ciała i umysłu, kształtujące nowe nawyki, przywrócić kontakt z własnym wnętrzem. Brak takiego kontaktu jest źródłem większości naszych problemów życiowych i to właśnie on spycha nas skutecznie z drogi zdrowia i harmonii. Warto na nią powrócić, zwłaszcza w ostatnich czasach. Zapraszam na wspólną podróż!

Jan Gliński

Zaproszenie na WEBINAR

 

WEBINAR

omówienie programu „Trzy kroki w głąb siebie” 


ZAPISY do 7 kwietnia

na kursy „Trzy kroki w głąb siebie” 


Na następne tygodnie, procesy transformacyjne dla Ciebie szykują:


Katarzyna Kieraś

Na mocy mojej decyzji – dzień po dniu 

Anastasia i Tomek Nowakowscy

Zgodnie z Naturą, a nie - wbrew Naturze

Krzysztof KO Operacz


Świata nie zatrzymasz ale siebie możesz.. 

Marta Pociejewska


Istota i funkcjonalność holistycznego podejścia do człowieka

Marzena Rostkowska


Być w kontakcie ze sobą