Na tym kursie nauczysz się malować tuszem i ekoliną używając do tego szerokiego pędzla, zaś motywem przewodnim będzie wzór wody. Poznasz warsztat, za pomocą którego artyści uwieczniali pejzaż morski, fale na jeziorze czy też "bałwany" na wzburzonym oceanie.

Skoro niemal w 70% składamy się z wody, poruszmy więc wodę w sobie. Wyobraź ją sobie, poczuj temperaturę, gęstość, miękkość. Przywołaj wspomnienie z kontaktu z żywą, swobodnie płynącą wodą. Uświadom sobie emocje, odczucia i obudź swoją kreatywność realizując zadania malarskie.

Zanurzając się, krok po kroku, w ćwiczeniu inspirowanym ruchem wody, która płynie, faluje, pulsuje, drga, uczysz się nie tylko nowej techniki malarskiej ale bycia w “tu i teraz”. Skupienie, wolne, świadome i harmonijne ruchy ręki sprzyjają pracy twórczej, relaksują.

Uświadom sobie swój oddech, obserwuj go, ucz się z uważnością i zaangażowaniem i zobacz jak podnosi się twój poziom zadowolenia, jak poprawia się samopoczucie.

Ten autorski cykl, to 5 lekcji. Od przygotowania ciała, po zaaranżowanie stanowiska pracy, aż po 17 zadań praktycznych z malowania tuszem i ekoliną. Zapraszam!


Do kogo jest skierowany kurs?

Jeśli zależy ci na polepszeniu jakości życia, na swobodniejszym poruszaniu się, na głębszym kontakcie z własnym ciałem i umysłem, na rozbudzeniu swojej kreatywności przez malowanie, poznawaniem naturalnych technik prozdrowotnych odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz dobrego samopoczucia, ten kurs jest dla ciebie.


Wymagania

Aby, wziąć udział w tym kursie, nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Wystarczy chęć poznania i uczenia się nowych sposobów poruszania się, ciekawość poznania nowych technik malowania. Jeśli chodzi o umiejętności, nabierzesz je z czasem i dzięki praktyce.Kurs prowadzi: Marzena Rostkowska

Instruktorka i pasjonatka wschodu

 • 5 Lekcji (razem około godziny)
 • ćwiczenia przygotowujące i rozluźniające ciało
 • 17 ćwiczeń malarskich
 •  Online i w twoim tempie
 •  Poziom: PODSTAWOWY
 •  Dostęp w ramach subskrypcji lub poprzez płatność jednorazową


Zainspiruj się i praktykuj samodzielnie w domu już dziś!


Poznaj Marzenę, dowiedz się jak malować tuszem i ekoliną, zapoznaj się z materiałami i odkryj medytacyjne aspekty sztuki i qigongu.

Wybierz odpowiednie miejsce do pracy i praktyki, znajdź dla siebie czas, oraz ustal swoją rutynę aby tworzyć i ćwiczyć regularnie.

Rozpocznij od spokojnych fizycznych ćwiczeń qigongu, zharmonizuj umysł, zrelaksuj ciało, rozruszaj stawy.

Przygotuj stanowisko pracy i nauczyć się jak używać tuszu oraz ekoliny.

Rozgrzej się artystycznie, ćwicząc linie proste, faliste, ósemki i znaki nieskończoności, a następnie wykonaj zadania malarskie z wzorem wody, powodzenia!


Marzena Maya Rostkowska

Kurs dostępny jest w części subskrypcyjnej QiFit.


Jeśli wolisz, możesz uzyskać dostęp poprzez jednorazową płatność


Jeśli subskrybujesz już QiFit zaloguj się na swoje konto


Subskrypcja QiFit - czego możesz się spodziewać?


 • Nauka we własnym tempie
 • Radość z nauki w domu, bez wyznaczonych terminów. Szybko przyswajasz wiedzę, a swój plan zajęć układasz wedle uznania.
 • Nauka z najlepszymi instruktorami
 • Przydatne metody oraz ciekawe techniki przedstawione i wyjaśnione przez najlepszych specjalistów ze świata sztuk walki
 • Doświadczeni prowadzący
 • Wszyscy prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie. Przekazują wiedzę z pasją, tłumaczą zagadnienia w jasny sposób, a podczas zajęć kładą nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.