Poznaj i korzystaj z przebogatej skarbnicy technik qigongu, będącego doskonałym remedium na typowe problemy i dolegliwości obecnych czasów. Znajdziesz tu odpowiedzi: jak zrelaksować zmęczone oczy, jak zmniejszyć stres, jak poprawić trawienie? Jak mieć więcej energii na co dzień, jak się wysypiać? Choć na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, często prosty ruch albo delikatne masowanie potrafi szybko włączyć antystresową odpowiedź całego organizmu, a dłuższe bujanie ramionami może utrzymać nas w dobrej formie i zdrowiu. Spróbuj.

Wejdź na drogę samopoznania. Podążając za Janem Glińskim, doświadczonym nauczycielem qigongu, próbuj, doświadczaj, badaj swoje odczucia w trakcie praktyki, obserwuj pojawiające się w ciele doznania. Zaangażuj umysł, niech stanie się twoim sprzymierzeńcem. Bądź tu i teraz. Niech twoja praktyka prowadzi cię do lepszego zdrowia i samopoczucia.


  Zobacz zapowiedzi co będzie zawierać seria Qigong na co dzień Jana Glińskiego
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  1 sesja. (Premiera 14.01.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  2 sesja. (Premiera 21.01.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  3 sesja. (Premiera 28.01.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  4 sesja. (Premiera 04.02.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  5 sesja. (Premiera 11.02.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  6 sesja. (Premiera 18.02.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  7 sesja. (Premiera 25.02.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji
  8 sesja. (Premiera 04.03.2022 r.)
Dostępne za dni
dni po rejestracji

Do kogo jest skierowany?

Jeśli zależy ci na polepszeniu jakości życia, na swobodniejszym poruszaniu się, na głębszym kontakcie z własnym ciałem i umysłem, ten kurs jest dla ciebie. Kurs jest przeznaczony dla zainteresowanych poznawaniem naturalnych technik prozdrowotnych odzyskiwania i zachowania zdrowia oraz dobrego samopoczucia.


Wymagania

Aby wziąć udział w tym kursie, nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Wystarczy chęć poznania i uczenia się nowych sposobów poruszania się, uwaga i trochę czasu dla siebie. Jeśli chodzi o umiejętności, nabierzesz je z czasem.Kurs prowadzi: Jan Gliński

Instruktor i pasjonat wschodu

 •  8 Lekcji (razem 2 godz.)
 •  Online i w twoim tempie
 •  Poziom: PODSTAWOWY
 •  Dostęp w ramach subskrypcji QiFit


Zainspiruj się i praktykuj samodzielnie w domu już dziś

Poznaj Jana, dowiedz się o jego podróży jako instruktora taiji i qigongu i zobacz, jak te starożytne formy sztuki pracy z ciałem, umysłem i duchem, przełożyły się na sprawność i jakość jego życia. Poznaj historię qigongu, zapoznaj się z materiałami i odkryj medytacyjne aspekty qigongu. Postępuj zgodnie z radami Jana. Wybierz odpowiednie miejsce do praktyki, znajdź dla siebie czas, oraz ustal swoją rutynę aby ćwiczyć regularnie. Rozpocznij od rozgrzewki 1,2,3 czyli codziennej dawki witalności, następnie przejdź do nauki kolejnych etapów. Oddech, praca z nerwem błędnym. Kiedy zdobędziesz tą wiedzę czeka na ciebie nauka relaksowania oczu, ćwiczenia dłoni oraz praca z układem trawiennym. Na koniec poznasz ćwiczenia ułatwiające zasypianie i dobry, regenerujący sen. Nadaj ostateczny szlif swojej praktyce. Poznaj cały cykl i daj nam znać o efektach swojej praktyki!

Jeśli subskrybujesz już QiFit zaloguj się na swoje konto


Subskrypcja QiFit - czego możesz się spodziewać?


 • Nauka we własnym tempie.
 • Radość z nauki w domu, bez wyznaczonych terminów.
 • Szybko przyswajasz wiedzę, a swój plan zajęć układasz wedle uznania.
 • Nauka z najlepszymi instruktorami.
 • Przydatne metody oraz ciekawe techniki przedstawione i wyjaśnione przez najlepszych specjalistów ze świata sztuk walki.
 • Doświadczeni prowadzący.
 • Wszyscy prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie. Przekazują wiedzę z pasją, tłumaczą zagadnienia w jasny sposób, a podczas zajęć kładą nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.