Kurs Taiji Starego Stylu Yang dla grupy początkującej
Zapraszamy na zajęcia w niedziele od 9 maja o godz.9.00 – 10.00 do Łazienek Królewskich, przed Starą Kordegardę (będziemy ćwiczyć w plenerze).


👉 CEL KURSU:

* Rozpoczniemy Codziennym Rytuałem Zdrowia, który stanowić będzie przygotowanie ciała do nauki długiej formy starego stylu Yang Taiji.

* Każdą kolejną niedzielę poznasz nowe sekwencje oraz będziesz utrwalać poprzednie.

* Uzyskasz bezpłatny dostęp do materiałów przygotowawczych czyli Codziennego Rytuału Zdrowia, aby móc praktykować pomiędzy lekcjami.

* Po zajęciach otrzymasz filmik z przerobionym na lekcji fragmentem formy, aby móc ćwiczyć pomiędzy spotkaniami.

👉 CO BĘDZIE CI POTRZEBNE? 

* Zadbaj o wygodny strój oraz buty na płaskiej podeszwie.

* Zabierz coś do picia, bądź godzinę po posiłku

* Bądź dziesięć minut przed terminem rozpoczęcia zajęć, odetchnij, wyhamuj, naciesz oko widokiem przyrody.

👉 CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

* Spotykamy się od 9 maja w NIEDZIELE o godzinie 9.00 w Łazienkach Królewskich przed Starą Kordegardą. Czas trwania – ok. 1 godziny, zajęcia mogą się przedłużyć, uwzględnij to.

👉 JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

* Formą zapisu jest zakup przez portal www.qifit.pl albo tradycyjnym przelewem o wysokości 120 zł (lub 30 zł w przypadku pojedynczych zajęć) o tytule: Kurs Taiji w Łazienkach na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082

* Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: [email protected] Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, a my potwierdzimy, że jesteś wpisany na listę uczestników kursu.

👉 CENA

Miesięczny kurs – 120 zł

Możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach – 30 zł

👉INSTRUKTOR

Marzena Maya Rostkowska

magister sztuki, scenograf, ilustrator, zawodowo graphic designer; hobbystycznie pisze i podróżuje. Trenuje indywidualnie pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2011, zarówno taiji quan, jak i qigong. Uczestniczyła z powodzeniem w zawodach i zdawała egzaminy na kolejne stopnie kompetencji na międzynarodowych biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan w Bułgarii (2011 r.), na Tajwanie (2013 r.) oraz we Francji (2015 r.), w Chinach (2017 r.), W Japonii (2019). Podczas XIX i XX Ogólnopolskiego Pucharu Taiji Warszawie (2015, 2016 r.) zdobyła srebrny oraz brązowy medal. Od 2018 jest certyfikowaną instruktorką z formy szabli i miecza Starego Stylu Yang. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem oprawy medialnej dla Fundacji Dantian.
Cena za miesiąc


97,56 zł

Stacjonarny kurs Starego Stylu